Hakkımızda

MAİ AKIN ELEKTRİK

Facebook Twitter Linkedin

Müştrilerimizin gereksinimlerine en uygun çözümü, en kaliteli malzeme ve işçilikle, işi eksiksiz ve zamanında teslim etmek Mai Akın Elektrik hizmet politikasıdır. Ekip çalışmasını organizasyon kültürü olarak benimseyerek, müşterilerimize aynı takımda ortak başarıyı hedeflediğimizi hissettirmektir. Karşılıklı güven ve profesyonellik gibi değerlerle uzun vadeli müşteri memnuniyetine odaklanarak her zaman daha iyiye adım atmak için çalışıyoruz.Mai Akın Elektrik kalite politikası doğrultusunda, Ereğli'de değerli müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümü , en kaliteli işçilikle ve malzemeyle sağlayarak, işi eksiksiz, tam ve zamanında teslim ediyor. Ekip çalışmasını organizasyon kültürü olarak benimseyerek, müşterilerimize aynı takımda ortak başarıyı hedeflediğimizi hissettiriyoruz.

Misyon: Alanında yılların deneyimini sektöre yansıtan, kaliteli hizmet ve takım ruhunu esas alan uzman kadromuzla değerli müşterilerimizin gereksinimlerini hızlı, etkin ve kalıcı çözümlerle tedarik etmek, teknolojik alt yapımızla değişimlere ayak uydurarak sektöre öncülük etmek, yapılan işin arkasında durarak sürekli teknik destek vermek.

Vizyon: Mai Akın Elektrik olarak sektörde, bölgesel düzeyde rekabet gücü yüksek, güvenilir ve aranılan bir marka olmak.

Hizmet Politikası: Müştrilerimizin gereksinimlerine en uygun çözümü, en kaliteli malzeme ve işçilikle, işi eksiksiz ve zamanında teslim etmek Mai Akın Elektrik hizmet politikasıdır. Ekip çalışmasını organizasyon kültürü olarak benimseyerek, müşterilerimize aynı takımda ortak başarıyı hedeflediğimizi hissettirmektir. Karşılıklı güven ve profesyonellik gibi değerlerle uzun vadeli müşteri memnuniyetine odaklanarak her zaman daha iyiye adım atmak için çalışıyoruz.

Kalite Politikası: Mai Akın Elektrik kalite politikası doğrultusunda, Ereğli'de değerli müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümü , en kaliteli işçilikle ve malzemeyle sağlayarak, işi eksiksiz, tam ve zamanında teslim ediyor. Ekip çalışmasını organizasyon kültürü olarak benimseyerek, müşterilerimize aynı takımda ortak başarıyı hedeflediğimizi hissettiriyoruz.